Říjen 2012

Pa-pa-pa-pa-pa-pa

28. října 2012 v 17:49
Když píšu tenhle sranec, tak mi zní halvou písnička Papa, t´es plus dans l´coup, která zazněla v Ozonových 8 ženách.
Ten film jsem si objednala přes neta, pak mi to 2 měsíce leželo na poličce a ve středu jsem si to konečně pustila. Celkem dobrý, ale 5x2 se Ozonovi povedlo víc. A taky Le Refuge, to je, myslím, nejlepší.
No, každopádně tady chci zdokumentovat takovou příhodu, co se mi stala:

Setkala jsem se v pátek se spolužačkou ze základky, strašně dlouho jsme se neviděly a to setkání byl jeden velký rozpak. Skákaly jsme si do řeči, snažily jsme se si toho tolik říct,... Jako kdyby na mě vyskočila nějaká dávno uzavřená kapitola, něco, co už se mě netýká, ale já bych chtěla, aby se mě týkala. Tak super holka, roky jsme spolu seděly a... teď jsme každá někde jinde. Ona má přítele, vážný vztah, miluje ho. Já jsem jich několik vystřídala, vztah to nikdy nebyl, vždy šlo jen o sex, protože já do toho prostě neumím a nechci tahat city, protože vím, že bych s nikým dlouho nevydržela (a on se mnou mimochodem taky ne). Říkala jsem o tom Chérimu a ten mi na to řekl: "Kdybys s někým začala chodit, tak bych ti ho hned přebral. Víš přece, že ojedu všechno, co se hýbe." No, to mám fakt radost.
Nedávno jsem se přistihla, že furt ještě sním o Vojtovi. Dokonce jsem si v (mo)mentální neschopnosti koupila stejnou vůni, jakou používal. Nasmraděla jsem tím všechno kolem sebe (včetně sebe). Usínám a budím se s jeho parfémem. On usíná a budí se se svojí ženou.
...

Tak aby bylo jasno...

23. října 2012 v 18:27
...píšu tenhle článek. Tento článek má vysvětlit veškeré důležité pojmy, které se vyskytují na tomto blogu.

LADY FUCKINGHAM - dívka, žena (???), která má ráda opačné pohlaví, Francii, Belgii a Korsiku, čokoládu, filmy F. Ozona, biologii, dobré pití (hlavně víno) a především sama sebe.

VOJTA - jediná opravdová láska Lady, ale Lady se jí vzdala, protože nechtěla ničit jeho rodinu (Lady je blbá) (Lady si to furt ještě vyčítá)

SAXANA - jedna šílená umělkyně, kterou Lady nesnáší

MAREK - geolog. Kvůli němu Lady začala jezdit po všech možných geologických sjezdech, lomech, nalezištích a oblastech. Láska k němu vyprchala, zůstalo přátelství a láska k šutrům.

"RŮZNÁ CIZÍ JMÉNA" - obvykle je za nimi nějaký cizinec, se kterým si Lady ráda užila pár hezkých povzdechů...

CHÉRI nebo MON PETIT - můj nejbližší člověk, gay, který Lady naučil mít gaye ráda

...a bude jich víc a víc, tohle je základ.S VŘELOU ZDRAVICÍ A ÚDY V POZORU

LADY F.

Další věc

22. října 2012 v 18:53
Tak tady zase sedím, pod dlouhé době sem píšu nějakou slátaninu.
Mám několik potíží. Dnes jsem seřvala jednoho profesora, protože mi debilně čuměl přes rameno, dokonale mě znervóznil a tak jsem udělala debilní chybu. Upozornil mě na to a já mu řekla cosi ve smyslu: "Ale já VÍÍÍÍM, že to tak má být, ale vy mi tak koukáte přes rameno, mě tady stresujete, teď zrovna, tady! (dochází mi slova - pozn.) Se to zaseklo, to nejde, tak, mohl byste nám to zopakovat, prosím?!", z čehož se nakonec stalo moje hysterické vystoupení, a aby toho nebylo málo, tak jsem se tomu začala smát jako debil. Prostě jsem v úplné schíze. Musela jsem se smát tomu, jaký kraviny říkám.
Další věc: Měla jsem sex na jednu noc. (ještě v létě, ale musím na to furt myslet!) Byl z toho šílenej trapas. Je to muž mé známé. Naštěstí ho už nikdy neuvidím. Snad. Zase byla kočka. A pořádná. Ale neblila jsem!
Další věc: Miluju A. Chappeye! je sexy!
Další věc: Asi dost brzy se zapíšu do nějakýho klubu sebeobrany a bude tam chodit i Sestra Slečny Ptáčkové, Madla. A bude to ZŘEJMĚ SLUŠNÝ ODDÍL, PATRNĚ STS CHVOJKOVICE BROD :D
Další věc: nesnáším Saxanu, je to chuděra!!!!
Taky bych tu měla napsat, že bude brzy geologický sjezd, budou hned 2. obou se hodlám zúčastnit. Už půl roku mám na stole knížku MINERALOGIE, kterou jsem si měla do podzimu (to už je teď) načíst a pokud možno i naučit. Hahaha. otevřela jsem to dvakrát a došla jsem na stranu 3.
Jsem zvědavá, co tam budu těm profesorům a docentům vykládat, až se jim zase vseru na nějakou přednášku a oni se zeptají, stejně jako minulej rok: "Který semestr studujete, slečno?"
Doufám, že tam bude zase Marek, aby mohl říct: "Slečna se teprve učí na přijímačky, viď?", jinak to zase bude trapas.
Jo a PS: Marek už je pan doktor. Takže bude na sjezdu přednášet! Musím si to mineralošku urychleně dostat do palice, abych se zase nějak neztrapnila.

S vřelou zdravicí a údy v pozoru,


Lady