Další věc

22. října 2012 v 18:53
Tak tady zase sedím, pod dlouhé době sem píšu nějakou slátaninu.
Mám několik potíží. Dnes jsem seřvala jednoho profesora, protože mi debilně čuměl přes rameno, dokonale mě znervóznil a tak jsem udělala debilní chybu. Upozornil mě na to a já mu řekla cosi ve smyslu: "Ale já VÍÍÍÍM, že to tak má být, ale vy mi tak koukáte přes rameno, mě tady stresujete, teď zrovna, tady! (dochází mi slova - pozn.) Se to zaseklo, to nejde, tak, mohl byste nám to zopakovat, prosím?!", z čehož se nakonec stalo moje hysterické vystoupení, a aby toho nebylo málo, tak jsem se tomu začala smát jako debil. Prostě jsem v úplné schíze. Musela jsem se smát tomu, jaký kraviny říkám.
Další věc: Měla jsem sex na jednu noc. (ještě v létě, ale musím na to furt myslet!) Byl z toho šílenej trapas. Je to muž mé známé. Naštěstí ho už nikdy neuvidím. Snad. Zase byla kočka. A pořádná. Ale neblila jsem!
Další věc: Miluju A. Chappeye! je sexy!
Další věc: Asi dost brzy se zapíšu do nějakýho klubu sebeobrany a bude tam chodit i Sestra Slečny Ptáčkové, Madla. A bude to ZŘEJMĚ SLUŠNÝ ODDÍL, PATRNĚ STS CHVOJKOVICE BROD :D
Další věc: nesnáším Saxanu, je to chuděra!!!!
Taky bych tu měla napsat, že bude brzy geologický sjezd, budou hned 2. obou se hodlám zúčastnit. Už půl roku mám na stole knížku MINERALOGIE, kterou jsem si měla do podzimu (to už je teď) načíst a pokud možno i naučit. Hahaha. otevřela jsem to dvakrát a došla jsem na stranu 3.
Jsem zvědavá, co tam budu těm profesorům a docentům vykládat, až se jim zase vseru na nějakou přednášku a oni se zeptají, stejně jako minulej rok: "Který semestr studujete, slečno?"
Doufám, že tam bude zase Marek, aby mohl říct: "Slečna se teprve učí na přijímačky, viď?", jinak to zase bude trapas.
Jo a PS: Marek už je pan doktor. Takže bude na sjezdu přednášet! Musím si to mineralošku urychleně dostat do palice, abych se zase nějak neztrapnila.

S vřelou zdravicí a údy v pozoru,


Lady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 G-Boy G-Boy | Web | 22. října 2012 v 19:58 | Reagovat

Ahoj.. prvně bych chtěl poděkovat, že jsi zavítala na můj blog a kladně ho hodnotíš. Bál jsem se negativních názorů, ale ty stejně jednou příjdou. Dokopal jsem se přečíst si Tvůj článek a jsem rád, že jsem se k tomu dokopal. Zajímavé.. jen se nějak neorientuju v některých věcech, ale třeba bude někdy čas na vysvětlení nebo ho možná najdu ve  Tvých předchozích článcích. K tomu sexu na jednu noc - jaký to bylo?

2 Jirka Jirka | Web | 23. října 2012 v 17:59 | Reagovat

Děkuju :)
Jinak je to moje sestra. Ona strašně ráda pozuje a poměrně i dobře.. Hold to jsou ty malé holčičky, co mají vymyté mozečky reality show, jako je například amerika hleda topmodelku.. Ale k něčemu to přece jen dobré je.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama