Pa-pa-pa-pa-pa-pa

28. října 2012 v 17:49
Když píšu tenhle sranec, tak mi zní halvou písnička Papa, t´es plus dans l´coup, která zazněla v Ozonových 8 ženách.
Ten film jsem si objednala přes neta, pak mi to 2 měsíce leželo na poličce a ve středu jsem si to konečně pustila. Celkem dobrý, ale 5x2 se Ozonovi povedlo víc. A taky Le Refuge, to je, myslím, nejlepší.
No, každopádně tady chci zdokumentovat takovou příhodu, co se mi stala:

Setkala jsem se v pátek se spolužačkou ze základky, strašně dlouho jsme se neviděly a to setkání byl jeden velký rozpak. Skákaly jsme si do řeči, snažily jsme se si toho tolik říct,... Jako kdyby na mě vyskočila nějaká dávno uzavřená kapitola, něco, co už se mě netýká, ale já bych chtěla, aby se mě týkala. Tak super holka, roky jsme spolu seděly a... teď jsme každá někde jinde. Ona má přítele, vážný vztah, miluje ho. Já jsem jich několik vystřídala, vztah to nikdy nebyl, vždy šlo jen o sex, protože já do toho prostě neumím a nechci tahat city, protože vím, že bych s nikým dlouho nevydržela (a on se mnou mimochodem taky ne). Říkala jsem o tom Chérimu a ten mi na to řekl: "Kdybys s někým začala chodit, tak bych ti ho hned přebral. Víš přece, že ojedu všechno, co se hýbe." No, to mám fakt radost.
Nedávno jsem se přistihla, že furt ještě sním o Vojtovi. Dokonce jsem si v (mo)mentální neschopnosti koupila stejnou vůni, jakou používal. Nasmraděla jsem tím všechno kolem sebe (včetně sebe). Usínám a budím se s jeho parfémem. On usíná a budí se se svojí ženou.
...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pízes! Pízes! | Web | 28. října 2012 v 17:57 | Reagovat

krásný blog :)

2 Corinne Corinne | Web | 28. října 2012 v 18:00 | Reagovat

v tom článku  se poznávám já, vždycky skákám druhejm do řečí xDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama