Akutní

23. listopadu 2012 v 0:10
Právě jsem dorazila ze školního plesu. Tančila jsem se super borcem, říkejme mu třeba V. V. je super a i když je jen o rok starší než já (já jsem přece na starší!!!), tak by z toho snad mohlo něco být... doufám.
Jsem plná toho skvělého člověka (tím myslím pochopitelně V.)
V. voní. V. hraje tenis. V. umí tancovat. Ví, co je to "emmez-moi danser..." V. je chytrej. V. je milej. V. mě pozval na jednu akci. Mám jít?!

Já ho snad miluju!

Ne, blbost, já miluju jen sebe. Tohle je jen další akutní zamilovanost. Zítra to bude všechno jinak. Vlastně dneska. Je 0:10 a je 23. listopadu léta Páně 2012. Dobré ráno, Lady. Za pět hodin a 45 minut budeš vstávat... pokud tedy usneš...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 G-Boy G-Boy | Web | 24. listopadu 2012 v 10:42 | Reagovat

Jdi! :D

2 G-Boy G-Boy | 24. listopadu 2012 v 16:41 | Reagovat

S Panem umělcem II je něco nového. Bolí to, protože začínám věřit, že někoho opravdu má. I když jsem nebyl tak nadržený, ale jenom chtěl zjistit, jak se situace má, tak jsem mu napsal, kdy si spolu teda zašukáme. Reagoval na to, kdy si spolu snad popovídáme. Řekl jsem, že já mu nic říkat nechci, ale jsem strašně nadržený. Pak jsem se zeptal, jestli mi nechce něco říct. V tu chvíli se se mnou rozloučil, že pospíchá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama