Nejsi jiná?!

13. prosince 2012 v 17:36
Tak a je to zase tady. Taková ta chvíle, kdy je mi všechno ukradený. Dnes mě nasrala (ano, nas-ra-la) moje matka.
Této osobě jsem se tady do této chvíle nikdy moc nevěnovala. Teď to chci změnit.
Nikdy jsme se nemilovaly tak, jak malé dítě miluje svoji mámu. (Možná někdy ano, to asi tak pár minut po porodu)
Na to jsem měla tátu. Náš vztah by se dal uzavřít oním (pro lidi setrvávající 20 let v manželství typickým) "máme se rádi, ale nemilujeme se."

Dnes měla matka na návštěvě kamarádky. Ty se jí zeptaly, jestli mám kluka. V tom jsem tam přišla já (měl to být takový čajový dýchánek a já přišla později) a matka říkala něco jako "kdo ví, jak to s těma klukama má..."
Cože?! Jako že jsem lesba?! (nedivte se, že jsem na to alergická, protože jednou si moje spolužačka-lesba z mé matky vystřelila a řekla jí, že jsem taky lesba a matka jí na to skočila i s navijákem a pak jsem to musela trapně vysvětlovat)
No a když jsem se jí zeptala, co ji k tomu vede, takhle usuzovat, tak ji začaly kamarádky hájit. "No, nediv se, v tvém věku jsme už všechny měly kluka! Jsi ještě panna? Jestlis ještě neměla kluka, tak je možný, že..."

Napadlo mě, že bych mohla vytáhnout svůj soupis těch, co se mi dostali do kalhotek. Ne, to by bylo ubohý. Ukazovat jim nějaký zápisky? To je přece pod moji úroveň, říkala jsem si.
Můžu jim snad říct, že jsem chodila se ženatým mužem? Že šukám s chlapem, který by mohl být úplně v pohodě mým otcem?!
Pak se mě zeptaly na kluky od nás ze školy. Tak, aby bylo jasno... nikdy jsem nespala s klukem, kterýmu by bylo míň jak 28. Jo. Mám za sebou dost úletů, sexů na jednu noc a toho všeho, ale nikdy ne s mladším.
Jak jim mám asi říct, že mě fakt nepřitahuje nikdo, kdo má čerstvých 19, čerstvých 20, maximálně 21?????????

Jasně, že nemůžu. Moje matka by to stejně nepochopila. Odsoudila by to.


Nejradši bych se na to vysrala! Jo a ta třešinka je v mé hubě, tak si važte toho, že se tady tak odhaluju a ukazuju. Nemyslete si, že se fotím při jezení třešní, to je oříznuto z jedné momentky z léta :D
Zdravím G-boye!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 13. prosince 2012 v 17:53 | Reagovat

Já nevím, ale snad to zase přejde. Kdysi jsem si od mámy vytrpěla tolik, že by nikdo nevěřil a dneska bych jí ráda něco milého řekla, ale už to nejde, je to 10 let, co odešla a opravdu mi moc chybí...

2 G-Boy G-Boy | Web | 13. prosince 2012 v 21:49 | Reagovat

mrcho! :D promiň, ale to oslovení používám už normálně. Čtu, čtu.. začetl jsem se do toho a na konci článku si prohlížím tvou fotku s třešničkou, obdivuji jak máš bílé zuby a pak uvidím tu větičku, že mě pozdravuješ a s otevřenou pusou na to zírám, jak tele na nový vrata. :D Chystal jsem se spát, ale rozhodl jsem, že ti odpovím. Zítra bych už neměl vůbec žádnou náladu. Děkuju za maila. Pak se ti taky s jedním ozvu. A k článku - jsi chytrá. Já bych to všechno hned vybalil a pak bych byl v pr*eli. Takový ty dýchánky maminek jsou vždycky "nejlepší".

3 blažena blažena | 14. prosince 2012 v 7:59 | Reagovat

Ahoj, teď už ne k článku, ale k rohlíčkům., jak jsi psala, že mají pěknej tvar.
Mě to kdysi dávno naučil jeden starej pekař. Je to takovej trik - uždíbneš si potřebné množství a v dlaních uděláš kuličku, jakmile je pěkně kulatá, tak přitlačíš a děláš váleček. Ten tvar se udělá sám, protože uprostřed dlaní je prohlubeň - tak je rohlíček uprostřed silnější a konce má tenčí, ty ho potom jen ohneš. Rohlíček je za pár vteřin hotovej.

4 G-Boy G-Boy | Web | 15. prosince 2012 v 8:44 | Reagovat

Všiml jsem si toho, ale bylo mi trapné Ti to sem psát :D Já zase mám výhodu u své mamky, že na Štědrý den slaví i svátek, takže pro ni mám zvlášť dáreček. Tento rok ručně vyrobený.

5 G-Boy G-Boy | Web | 16. prosince 2012 v 10:47 | Reagovat

Já vyrábím dárky? :D To je hodně dobrý vtip. Já jsem šťastný, když potřebuji něco ustřihnout a udělám to rovně, jinak jsem úplný antitalent na takové ruční práce. Pošlu Ti do mailu, co vyrábí má spolužačka z papíru. Jednu takovou práci budu právě dávat mamce.

6 Dělám si srandu Dělám si srandu | 11. února 2013 v 15:29 | Reagovat

Pěknej knír! :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama