Tak nějak málo...

8. prosince 2012 v 17:13
...tančím, zpívám, brečím, líbám.

Tak by se dal stručně shrnout uplynulý týden. Byla docela sranda, ale pak došlo skoro i na slzy. Ne že bych brečela se slzama, to ne, dělala jsem, že jsem v pohodě, ale uvnitř jsem ronila jednu slzu za druhou.

Pekla jsem perníčky, linecké a teď budu dělat pracky. Uklízela jsem, no, ne že by mě to naplňovala štěstím, ale aspoň jsem přes tu fyzickou práci nemusela myslet na to, jak hrozně mi je. To, jak mi je, souvisí s tím oním Mužem. Včera mi došlo, že to zase přestávám zvládat. Už to není jen sex. Je to něco mnohem víc, ale já nechci, aby bylo něco víc!

Včera jsem měla krizi, byla jsem nakupovat dárky a za pět hodin nakupování jsem koupila 3 věci v celkové hodnotě 479,- Kč. Jsem zklamaná. Dříve jsem dárky vybírala strašně rád,a kupovala jsem je průběžně celý rok a nejpozději touhle dobou už byly zabalené. Letos nestíhám a zjišťuju, že je to rok od roku se mnou horší.

hezkou druhou adventní nědělu Vám přeje

Vaša LF
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 G-Boy G-Boy | Web | 10. prosince 2012 v 18:50 | Reagovat

Lady.. achjo. O Vánocích nemluv! Tento rok mě moc neberou a baví mě se tlačit u pokladny, když spěchám. Musím být nervózní a neklidný, abych stihl víc věcí. A Muž? Ukonči to, pokud nechceš něco víc ;) Dlouho jsem přemýšlel a až teď mi to docvaklo, že jsem si založil mail pro G-boye a přes něj bychom se mohli domluvit na setkání, abychom to neřešili tady přes blog. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama