Leden 2013

Jdi někam, Světe

28. ledna 2013 v 17:36
Nejradši bych celej Svět nakopla do jeho ctěného ana.

Důvod je prostý:
zase to bylo moc hezký a zase se to posralo. Včera jsem si užila skvělý sex, víno, byla docela romantika, ale taky to pěkně bolelo, protože jsme zkoušeli trochu experimentovat (a nebolelo to jen mě, ale i Ho, protože jsem Mu tak trochu přiskřípla kloub do dveří, když už to bylo fakt romantické. Pak to zas bolelo mě, protože se mi zasekla při té vášni noha v dost divné poloze - má na čele postele takový malý otvůrek, takové okýnko bez výplně, já tam vložila nohu a... a...když přirážel, tak jsem řvala ááááu, áááu, áááu přesně do rytmu přirážení. Když se zeptal, jestli má přestat, když u toho tak řvu, tak jsem dostala záchvat smíchu a řekla, ať se podívá, kde mám nohu. A smáli jsme se oba. Už jsem měla pěknou modřinu, ale co, za ten orgasmus to stálo. Akorát teď nemůžu chodit... teda můžu, ale bolí to).

A pak jsem mu udělala návrh, jestli by někdy nevzal své kámoše, mě a sebe a nějaká děvčata na Swingersparty. A on hned, že jo, že určitě a začal je obvolávat. A pak jsem přišla dneska do školy a spolužačka mi říká: "Včera mi ten můj navrhl, abych šla s ním a jeho kámošema na swingers, no chápeš to?". Tak jsem se spolužačky zeptala, jak se ten její jmenuje. Spolužačka mi ochotně ukázala fotku a přidala popis svého miláčka. Doprdele, vždyť to je Jeho kamarád! Tomu jsme spolu včera volali, já ho znám z jedné chlastačky. To je trapas.

Tak. Teď nevím:
1) Mám Jemu říct, že jedna holka od nás ze školy chodí s Jeho kolegou a kamarádem? (vezměte v úvahu, že tu holku nenávidím, je to strašná kurva)
2) Jak se mám vyvlíknout z té swingersparty? Já tam s ostatníma půjdu, ale s tou Kurvou ne.
3) Jsem nadržená jako morče, tak co mám, sakra, dělat?! Proto jsem chtěla jít na tu swingersparty! Asi si dám čaj s bromem.

Odpovědi na otázky pište do komentářů, hlavně si pospěšte, termín swingersparty se blíží!
Díky za rady a případné tipy, hlavně nepište žádný srance, toto býval seriózní web, ale už není, dávno není - od chvíle, kdy jeho autorka začala být neskutečně nadržená.

TABULKOVÝ PŘEHLED
TABULKOVÝPŘEHLED
ON

přezdívkaOn
věk35
povoláníekonom
vůněskvělá
orgasmusano
velikostlepší průměr
zvrhlost
stejná jako u
Lady Fuckingham
zvláštní pozn.:
Je milý, příjemný,
inteligentní, vzdělaný,
zajištěný, příjemný na dotyk
a tak trochu zadaný, tak
trochu se rozvádí

Úletový manévr

25. ledna 2013 v 18:39

Všechno to začalo v úterý. Ozval se mi On. On mi poslal esemesku, prostě jen tak, jak se mám a co dělám a že se mu stýská. (doprdele, já už v tom asi fakt lítám... Ale já přece nechci žádný vztah!!! Sakra, tady šlo jen o sex s osobou, která je mi příjemná a přitahuje mě.)
Hrozně mě to potěšilo, že si prostě jen tak vzpomene na takovou chuděru, jakou Lady Fuckingham bezpochyby je. Jo a taky se o Něm dozvěděl můj bratr.

Ve středu byla již dlouho plánovaná chlastačka se třídou. Opila som sa, až som sa doblula (ale až doma). Ostuda. Byla jsem tak v náladě, že jsem se líbala s kamarádkou (kamarádkou!!! - holkou!!!!!). Ale bylo to super, okolí se asi bavilo, protože nám pak tleskali. (okolí = lidi, co tam byli, ostatní spolužáci se totiž dávno vypařili jinam a mě a kámošku tam nechali. Teda spíš my jsme tam záměrně zůstaly). Ale jsem ráda, že si všechno pamatuju, narozdíl od jiných spolužaček.


Ve čtvrtek - to jsme každou přestávku řešili, co jak předchozí den bylo, účast ve vyučování minimální, zato na fb každý řešil, co se dělo. Ještě že to slavné fébéčko nemám.


Pátek - dnes jsem se rozhodla, že si uklidím, ale jen co jsem začala, tak jsem ztratila motivaci. Marním mládí tady na blogu, píšu tady sračky, který stejně nikdo nečte a poslouchám u toho Stromaeho a jeho Alors on danse. Strašně se mi líbí ten text (jen proto, že je to francouzsky, protože fránina je na zpívání pochopitelně nejlepší :) ). Souhlasím s tím textem, hlavně s tím "A tak kalíme, abychom zapomněli na problémy..." - to by se mělo vytesat do skal.
Jo a mimochodem, na to jsem úplně zapomněla: On umí i francouzsky. Ale jen trochu. Žil 7 let v cizině a tam se seznámil s jednou Francouzkou, která ho základy naučila, takže když mi jednou z legrace řekl, ať mu povím něco francouzsky, tak mě dost vykolejil tím, že mi pohotově odpověděl a byl schopnej se se mnou bavit.

Sobota - zítra, no, měla bych se učit, druhé pololetí utíká na gymplu mnohem rychleji než to první, to už jsem měla tu čest zjistit.

A teď shrnutí týdne, ať si v důchodě můžu přečíst, jaké karamboly jsem prováděla ve svém lolitkovském věku:

  • Přečetla jsem si v té (mnou už stokrát opěvované) knize Normální tento citát: "Opravdu stydět bychom se měli jen za fakt, že se stydíme."
  • Jela jsem vyzvednout placky na podporu Karla. Karel na Hrad! Doufám, že to vyhraje! Moc mu to přeju! Kadliku, bojuj!
  • Začala jsem dělat pořádek ve skříni a výsledkem je ještě větší bordel.
  • Poslala jsem s definitivní platností do prdele svého spolužáka, který tady na blogu figuruje jako Dalibor. (ten, co mi nabídl trojku)
Au revoir, mes amis!

Bylo to...

20. ledna 2013 v 0:30
...bylo TO.
Ano, když G-boy neabstinuje s cigaretami, neabstinuju já s muži. Dnes jsem se poprvé milovala (ale né jako úplně poprvé, ale poprvé S NÍM!!!) s tím, o kom tady pořád píšu.
Musím to sem zapsat hned, dokud mám ještě v živé paměti, jak mi líbal krk, jak ze mě slízával víno, jak mě něžně, ale přitom tvrdě miloval. Já vím, že něžně a přitom tvrdě je divné, ale bylo to tak.
Strašně se mi to líbilo, ještě jsem nenašla nikoho, s kým by se mi sex líbil tak, jako s Ním. Tohle bylo prostě dokonalé, já nevím, jak jinak to popsat, geni(t)ální, mystické, tajemné a přitom odhalené...
Byl první, komu jsem POLKLA sperma.


(Pokud sledujete příběh Lady, tak ON je ten, který byl popisován v minulém, předminulém a předpředminulém článku. Ano, je to ON).

Dělá to každý. Ale ne každý dělá tohle všechno...

18. ledna 2013 v 16:27
Paní Julie Cattová mi promine, že jsem si pro nadpis vypůjčila konstatování z její knihy. Ono by se to asi nemělo, pokud ji nepožádám, ale tak snad mi to promine.
Včera jsem si koupila její knihu Normální. Myslela jsem si, že to bude sranec, protože to má růžovou titulní stranu a růžový přebal, je tam žena, napsala to psycholožka, ještě ke všemu ten normální název Normální. Ale bylo to za 48,-, tak nekup to, že.
Celý název knihy je Normální aneb Kolik partnerů je třeba k založení rodiny? A jakého pohlaví?
Ze zadní strany je napsané motto: "dělá to každý, ale ne každý dělá tohle všechno...", což naznačuje, o čem kniha je.
Julie, sama adoptovaná, prochází velmi divokou pubertou, ve 23 letech má už dvě děti a zajištěného manžela, později si nachází milence a velmi vášnivou partnerku...
Zhltala jsem první dvě kapitolky a už se těším na další. Zdá se, že jsem tentokrát byla skeptická poněkud předčasně :)
Ale zase... díra do světa to taky nebude, na Lady Fuckingham nemá nikdo :)

No a já jsem na tom podobně jako Julie. Minulý týden mi došlo, že já ho prostě miluju. Miluju ho! Ano, zklamala jsem sama sebe, že pořád ještě věřím na lásku a že jsem schopna něčeho tak ohavného jako se zamilovat. Na štítech radnic by mělo stát: "Rovnost, svoboda, nevěra." Je to totiž přítel mojí kamarádky.
Na druhou stranu, to odporné svinstvo, kterému se říká láska, má svůj půvab (jak praví klasik). Jenže já se zamilovávat nehodlám, protože vím, jak z toho všeho zase budu hotová, až nám to nevyjde.
Rekapitulace, pro přehled:

Vzhled: perfektní, dokonalý, voní!!!!
Příjemnost jeho přítomnosti: maximální
Chuť na sex: maxXximální
Problém: je to přítel kamarádky
Chuť na sex z jeho strany: zeptal se mě narovinu, jestli se spolu někdy vyspíme
Moje chyba: řekla jsem, že NE!

No, nejsem já blbá?! Velmi si spolu rozumíme, máme stejné zájmy. Vidíme se asi 2x do týdne, ale pravidelně si píšeme. A už je to zase tady. Musím se sama sobě smát, jak se naculuju nad každou sms od něj (a to mi většinou píše něco typu: "Prosím tě, nemohl bych si půjčit tu encyklopedii o Severní Americe? V pondělí bych ji vrátil. Díky,"), ale já jsem z toho prostě úúúplně hotová.
Sešli jsme se několikrát jen tak, sami dva. Mám z toho špatný svědomí, kvůli kamarádce. Jenže já ho chci. Mám pocit, že budu schopná počkat, až půjde na záchod a pak ho tam ojet, vrátit se před kamarádku a dělat jako by nic. Jenže jednou to praskne. Vím to, ale nemůžu přestat.

Takže se loučím s otázkou:

"Je normální to dělat. Ale je normální dělat tohle?!"


Vaša Lady

Vzpamatuj se!

2. ledna 2013 v 11:57
Tak, první článek v novém roce... to zaséjic bude. Budu tady řešit své citové problémy (jak jinak). Ony to asi ani nejsou problémy, ale jsou to potíže. Možná to ani nejsou potíže, ale spíše patálie. A možná si jen myslím, že to potíže jsou, ale třeba jsou to pro mě přínosné zkušenosti.

Takže: celý včerejšek jsem musela myslet na jednoho člověka. Večer mi to došlo. Já ho prostě miluju. Tohle přesně jsem zažívala s Vojtou, takové to snění během dne, přiblblý úsměv, myšlenky na něj před usnutím...

Přečetla jsem si horoskop. Ne že bych na tohle nějak věřila, spíš se tomu směju, ale "na každým šprochu pravdy trochu".
Víte, co tam psali? Že se dneska (rep. včera) zamiluju do někoho ze svého okolí, koho už dlouho znám. Tak to je konečná.
Tak už i hvězdy ví, co se mi honí hlavou?! :)

Jenže já jsem se zavázala k pauze! Měla jsem si přece dát celibát, aspoň na chvíli, ....
Měla jsem strašnou touhu mu napsat a chtít se sejít. Večer vypadal asi takhle: mobil leží na stole, já chodím kolem stolu. Ne, nenapíšu mu. Chodím kolem stolu dál. A nebo jo. Beru mobil do ruky - zprávy - vytvořit zprávu - nová zpráva - ale hloupost! On je chlap a chlap se má ozvat první. Ale on se přece ozval... Ale už před týdnem :D Ale ne, nic nebude. A nebo...?!
A tak to šlo skoro celý večer. Vostuda. Jestli mě pozorovali sousedi, tak ze mě určitě mají srandu, že celej večer chodím kolem stolu a střídavě beru a pokládám mobil.

Skoro o půlnoci mi zazvonil mobil. Byla jsem v koupelně, vylítla zamotaná v županu a letěla k telefonu. To je on, určitě je to on! Dojdu k mobilu a... co nevidím:
"Nová zpráva od "Dalibor": "Ahoj, nechces si jit skajpovat? mam pro tebe navrh."
Byla jsem zklamaná, psal mi spolužák, který si asi myslí, že se celý svět točí kolem něj a jeho znuděnosti (vlastně jsme na tom stejně, já si taky myslím, že se to tady točí kolem mě, ale hovno. Netočí. Ne-to-čí!). Na zprávu jsem nereagovala a dělala, že spím. (Byla jsem naštvaná sama na sebe, jakej jsem srab, že neumím normálně poslat někam).
Ráno mi napsal zprávu: "psal jsem ti v noci, ale tys neodpovedela. cekal jsem na skypu. chtel jsem se zeptat, jestli bys nechtela jit se mnou a s M (jeho holka - pozn. autorky) do 3-ky? oba nas to laka, co na to rikas?"
Tak toto je konečná. Já mám jít do 3ky se spolužákem?! Co on si o sobě (a o mně), sakra, myslí?! Možná mám ráda sex, ale i tak se stále řídím třemi zlatými pravidly, tzn:

  • nikdy ne se spolužákem (a už vůbec ne s mladším!)
  • nikdy ne se šéfem nebo učitelem
  • nikdy ne bez kondomu
Co to jako má znamenat?! Copak on neví, že jsem na starší?!
Moje reakce je jasná: poslala jsem ho do prd... ...jo, přesně tam.
Tak: teď tady slavnostně vyhlašuji, že si dávám od chlapů pauzu na dobu neurčitou. Jo.

TO JE KONEČNÁ (dodatek z 5. 1. 2013)
Z legrace jsem zadala jméno Muže do vyhledavače (to jsem udělala ještě před tím, než jsem s ním vlezla do postele, ale až teď jsem se podívala i na druhou stránku) a co tam nevidím! On je na Badoo! Tak jsem se tam hnedka přihlásila pod mailem, který používám tady na blogu. Vlastně nevím proč, ale rozhodla jsem se, že bych ho skrz Badoo mohla sledovat. A pak mi došlo, jakou kravinu dělám, takže si svůj profil brzy zase zruším... To jen, abyste byli v obraze :D