Dělá to každý. Ale ne každý dělá tohle všechno...

18. ledna 2013 v 16:27
Paní Julie Cattová mi promine, že jsem si pro nadpis vypůjčila konstatování z její knihy. Ono by se to asi nemělo, pokud ji nepožádám, ale tak snad mi to promine.
Včera jsem si koupila její knihu Normální. Myslela jsem si, že to bude sranec, protože to má růžovou titulní stranu a růžový přebal, je tam žena, napsala to psycholožka, ještě ke všemu ten normální název Normální. Ale bylo to za 48,-, tak nekup to, že.
Celý název knihy je Normální aneb Kolik partnerů je třeba k založení rodiny? A jakého pohlaví?
Ze zadní strany je napsané motto: "dělá to každý, ale ne každý dělá tohle všechno...", což naznačuje, o čem kniha je.
Julie, sama adoptovaná, prochází velmi divokou pubertou, ve 23 letech má už dvě děti a zajištěného manžela, později si nachází milence a velmi vášnivou partnerku...
Zhltala jsem první dvě kapitolky a už se těším na další. Zdá se, že jsem tentokrát byla skeptická poněkud předčasně :)
Ale zase... díra do světa to taky nebude, na Lady Fuckingham nemá nikdo :)

No a já jsem na tom podobně jako Julie. Minulý týden mi došlo, že já ho prostě miluju. Miluju ho! Ano, zklamala jsem sama sebe, že pořád ještě věřím na lásku a že jsem schopna něčeho tak ohavného jako se zamilovat. Na štítech radnic by mělo stát: "Rovnost, svoboda, nevěra." Je to totiž přítel mojí kamarádky.
Na druhou stranu, to odporné svinstvo, kterému se říká láska, má svůj půvab (jak praví klasik). Jenže já se zamilovávat nehodlám, protože vím, jak z toho všeho zase budu hotová, až nám to nevyjde.
Rekapitulace, pro přehled:

Vzhled: perfektní, dokonalý, voní!!!!
Příjemnost jeho přítomnosti: maximální
Chuť na sex: maxXximální
Problém: je to přítel kamarádky
Chuť na sex z jeho strany: zeptal se mě narovinu, jestli se spolu někdy vyspíme
Moje chyba: řekla jsem, že NE!

No, nejsem já blbá?! Velmi si spolu rozumíme, máme stejné zájmy. Vidíme se asi 2x do týdne, ale pravidelně si píšeme. A už je to zase tady. Musím se sama sobě smát, jak se naculuju nad každou sms od něj (a to mi většinou píše něco typu: "Prosím tě, nemohl bych si půjčit tu encyklopedii o Severní Americe? V pondělí bych ji vrátil. Díky,"), ale já jsem z toho prostě úúúplně hotová.
Sešli jsme se několikrát jen tak, sami dva. Mám z toho špatný svědomí, kvůli kamarádce. Jenže já ho chci. Mám pocit, že budu schopná počkat, až půjde na záchod a pak ho tam ojet, vrátit se před kamarádku a dělat jako by nic. Jenže jednou to praskne. Vím to, ale nemůžu přestat.

Takže se loučím s otázkou:

"Je normální to dělat. Ale je normální dělat tohle?!"


Vaša Lady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 checkpoint checkpoint | Web | 19. ledna 2013 v 17:45 | Reagovat

Jestli je to normální? Ano, je to normální, jenom trochu svinksý vůči kamarádce, ale jestli by ji miloval, neptal by se tě na to, zda se spolu vyspíte. :) Ale miluješ ho, což na to je zas jiný slogan: ,,V lásce a válce je vše dovoleno."

2 dosive dosive | 12. února 2013 v 11:33 | Reagovat

Přece nebudeš tak sobecká a neuděláš to kamarádce...  i když ten chlap asi za nic nestojí (kromě sexu) když je schopnej ji podvést...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama