Mieux Lady?

10. března 2013 v 21:22
Tak, popořádku:

V pátek jsem měla naprosto dokonalý sex. To bylo prostě dokonalé! Byl to vrchol. Pila jsem příšerně drahé víno, víno, které vyhrálo snad všechna možná ocenění, byli jsme na výborné večeři a pak následoval ten nezapomenutelný sex.
Kdo to byl tentokrát? Byl to On. Ozval se mi po našem menším odloučení a řekl, že se se mnou chce naposledy vyspat. Teda, takhle to neřekl, ale vyznělo to tak.
Seděli jsme tam, pili víno, povídali si jako dva staří známí.
"Víš, koho bych chtěla?" řekla jsem držíc v ruce skleničku toho skvělého vína a druhou rukou si natáčejíc vlasy na prst.
"Koho?" blýskl po mně očima.
Naklonila jsem se k němu a pošeptala mu jméno jednoho jeho kolegy.
"ten tě chce taky," řekl mi. "Říkal mi to, když tě tehdy viděl na firemním večírku." zasmál se.
"Tak fajn, já vám domluvím rande. Lady, jsem fakt rád za toho čtvrt roku s tebou, jsi fajn holka. Rád tě ještě někdy uvidím, mám tě moc rád."
"Já tebe taky," řekla jsem. "A jestli mi fakt domluvíš to rande, tak tě budu mít ještě radši." mrkla jsem na něj a zasmáli jsme se.
Zaplatil a šli jsme k němu a proběhla ta dokonalost. Přitiskla jsem se k němu a zašeptala: "Bylo to moc krásný, nejkrásnější poslední, jaký jsem kdy zažila!" (ono většinou jsem zažívala poprvé a naposled současně :D)

Jsem šťastná, že to takhle skončilo. Možná se s Ním ještě někdy vyspím, ale teď ne.
Půjdu na to rande, ale nebudu si od toho nic slibovat. Musím si odvyknout mít náladu podle toho, jestli je On zrovna po ruce a můžeme spolu šukat, nebo jestli je zrovna na školení a nebo zda otvírá někde nějakou pobočku.
Možná, že teď budu šťastnější. Snad. Už nechci žít v té nejistotě. Chci být nezávislá.

Vím, že to nebude snadný, budu na něj často vzpomínat, ale... never more. Jsem moc ráda, že jsme dokázali naše sexování takhle rozpustit. Bála jsem se, že budu trpět, že jsem do něj zamilovaná a nebudu toho moct nechat, ale... chci to zkusit. Zatím to není až tak hrozný. Nejhorší to bude, až mi zase bude chybět sex. To bude brzo. Už teď mám choutky :)

Mějte se krásně, pište básně, držte mi palce na rendez-vous a taky si zasexujte, ať máte radost jako já ;)
Vaše Lady,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 11. března 2013 v 0:41 | Reagovat

waw... tvé články srší luxusem ..
musím teda smeknout před tím, jak zdravě to bereš ... já bych se asi emočně vázal ..

2 Lůca Lůca | Web | 15. března 2013 v 18:22 | Reagovat

Hmm to znám :)
Ale tentokrát to bylo opravdu naposledy...:)

3 G-Boy G-Boy | Web | 16. března 2013 v 11:17 | Reagovat

Lady? Jako nechci nic říkat, ale je to skoro týden, co jsi psala tento článek. Jak se dneska cítíš. Stále stejně, jak když jsi psala tento článek nebo ti už trošku víc chybí? A už proběhlo to rande? PS. v majlu máš odpověď. Teda, jdu ji teď psát. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama