Duben 2013

Už jsem dlouho nic...

26. dubna 2013 v 21:29
...nenapsala.

Zato jsem už hodně dlouho nic neneposrala.
Sere se to, sere, a jde to k**va dobře.
Minulý týden jsem byla domluvená s Ním, ale On měl nějaké důležité jednání. Tak jsme se dohodli, že na něj počkám v hospodě. Tak zoufale jsem toužila tam někoho vojet, že... jsem se podle toho taky chovala.
Měla jsem hodinu čas, šla jsem do vinárny, kde jsem ho před 4 měsíci poznala. Seděla jsem tam, koukala na místo, kde jsem s Ním tehdy seděla (nějaká kráva mi to tam zasedla) a říkala si, že tady poprvé mě napadlo, že bych s Ním chtěla něco mít.

Zkoušela jsem si vzpomenout, co jsem ty čtyři měsíce dělala. Nic. Vybavuje se mi jen to, že jsem se na Něj těšila, šukala s Ním, psala mejly, šukala, esemeskovala, šukala, fotila se s Ním, šukala, natáčela s Ním rádoby rozhovory o kontroverzních tématech a taky v neposlední řadě jsem s Ním šukala.
Taky jsem se pokoušela s Ním být jen KAMARÁDKA A NE KAMARÁDKA S VÝHODAMI. A pak jsem s Ním ještě šukala, ale to už asi víte...
Čtyři měsíce jsem prožila s Ním, změnil mi život a já o Něj nechci přijít. Ale žít s Ním navěky taky nechci...

Chodila jsem městem, pršelo, měla jsem letní sukni, kapky deště mi smáčely nohy a boty na podpatcích, byla jsem sama a bylo mi moc fajn. Moc fajn.

Jak to leží a jak to běží...

7. dubna 2013 v 12:18
Tak, nějakou dobu jsem sem nepsala. Mezitím se stalo dost věcí.
Nejsem zatím schopná přestat s Ním spát, protože sex s Ním je prostě skvělý... Miluju sex a nejen s Ním, ale s Ním je prostě nejlepší. Nevím, jsem z toho nějaká zmatená, nejsem zamilovaná, to ne, ale přece... když se chvíli nevidíme, tak jsem celá nesvá a říkám si, aby už přišel a udělal mi to, protože ačkoliv za Něj neustále hledám náhražky, tak žádný z náhradníků zatím nebyl tak dobrý jako On.

Seznámila jsem se s jedním fajn chlapem, je mu 47 (to je sexy věk!) a docela zajímavě jsme si pokecali. Fajn borec. Nic nebylo.

Jinak už fakt nevím, co bych tak ještě dodala... nic nového pod Sluncem, měla bych se učit, ale nechce se mi a čas zatraceně utíká...

Jo a miluju belgickou čokoládu, kdybyste to náhodou nevěděli :D Včera jsem si četla ve svém oblíbeném pětisetstránkovém frankofonním průvodci a otevřela si k tomu čokoládu přímo z Bruselu, z Velkého náměstí, symbolu města, odkud nám ti velcí borci řídí tu slavnou Evropskou Unii... A bylo to skvělé! Výýýýborná. Aby taky ne, za 7 éček :D
Vzpomínala jsem tak nějak na Belgii, miluju to tam a už se hrozně těším, až tam letos zase pojedu, tentokrát do rodiny na výměnný pobyt, protože u nás už Belgičan byl.
Strašně se tam těším a těším se, až zase budu mluvit francouzsky, chodit těma setmělýma středověkýma uličkama hansovních měst a na každém kroku budou stánky s pommes frites a chocolat. Achhhh... už aby to bylo!

Hezkej tejden, vaše Lady