Za pár týdnů jsem zestárla a zase omládla o mnoho let

17. května 2013 v 15:35
Ano, je to tak. S Ním už to šlo skutečně do kytek. Jeli jsme spolu na dva výlety, bylo to bez sexu, prostě jen potřeboval doprovod na služební akci a já souhlasila.
V tu chvíli jsem žila v úplně jiném světě. Ve světě lidí, kteří neřeší peníze, neřeší vztahy, neřeší nic. Šlo jim jen o to, aby se dobře najedli a napili a nic jiného je nezajímalo.
Taky jsem u Něj spala.
A taky jsme si hoooodně dlouho povídali. Už ne jako milenci, ale jako dva kamarádi, kteří spolu kdysi párkrát jen tak z rozmaru spali.

"Proč pořád nosíš černé kalhoty?" zeptal se.
"No, hádej! Abych odpoutala pozornost od svých stehen! Černá přece zeštíhluje!" zasmála jsem se.
"Víš co mi přijde? Že se děláš zbytečně starší. Jsi na střední, ale ksichtem vypadáš jako bys byla na vysoké a tím, jak se oblékáš, vypadáš jako bys měla za chvíli promovat! proč se stydíš za svoje mládí? Stará budeš vždycky, ale mladá jsi jen teď!" řekl a totálně mě přeoblékl. No, musím uznat, že mi to docela slušelo :)
Vypadala jsem skutečně tak na věk, který mi právě je. A došlo mi, že má pravdu. Do teď jsem byla jen se starýma chlapama, což mi automaticky přidávalo mnoho let, plus můj styl oblékání a celkový vzhled. Začala jsem tedy nosit barevnější věci a lidi říkají, že mi to tak sluší víc... Ale taky říkají, že černá se ke mně prostě hodí, protože mám tmavé vlasy a oči a hezky se to spojí. No, já nevím...

Co jsem vlastně zatím ze života měla?
Dokončila jsem základku, vyspala se s pár chlapama, byla v televizi (ukázali tam moji fotku ze křtu knihy, ano, byla jsem celé dvě vteřiny v televizi), udělala pár průserů, seznámila se přes Něj s pár skutečně bohatýma lidma, vylezla na Olymp, naučila se trochu čtyři jazyky a vyhrála soutěž v německém čtení (ano, kvůli tomu určitě budu jendou slavná, proto to tady raději zdokumentuji hned), no a v neposlední řadě jsme taky trochu cestovala.

Chtěla bych si strašně moc užít to mládí, které teď mám. Ale mám pocit, že mi ujíždí ve vlaku, do kterého nemám vstupenku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Žena Žena | 17. května 2013 v 21:05 | Reagovat

Ženo vezmu tě mezi srance a bude ti dobře :D :D ne dělám si srandu :) užívej si dne.. já si ho užívám převážně jako puberťák ale někdy bych chtěla už být dospělá a nechodit s o rok starším teletem :D Držím palce mám tě ráda :**

2 Říjnová Říjnová | Web | 18. května 2013 v 19:25 | Reagovat

Tvůj blog nečtu moc dlouho, ale vždycky jsem měla pocit, že jsi minimálně na vysoký.
Jsem starší než ty a mám pocit, že mi ty pubertální léta nějak rychle utekly a že jsem nedělala to, co se ode mě "čeká". Ale na druhou stranu jsem víceméně spokojená a ráda, že nemám všechny zkušenosti, které mají mí vrstevníci.

3 WildChild WildChild | Web | 26. května 2013 v 15:25 | Reagovat

Každý to má s tím mládím prostě trochu jinak. I když je pravda, že z článků jsem měla pocit, že jsi opravdu starší. Ale neboj se, mládí nikam neuteče, zůstaneme mladí ještě několik životů.

4 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 12. června 2013 v 9:49 | Reagovat

Já taky pořád nosím černé kalhoty, přece nebudu vypadat jako klaun xD.
Mylsím, že sis to celkem užila, když se podívám na sebe, já jsem si neužila ani dětství, horší je, že mám strašnou chut' si to ted' ve 20 vynahradit, normálně bych si s někým šla hrát na písek, protože když jsem byla neměla jsem žádné kamarády -_- .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama