Červenec 2013

Aááá...áchjo

22. července 2013 v 22:13
Tak, vážení...

už se v tom všem fakt začínám ztrácet... je to jako na houpačce, nahoře, dole, pod nohama se mi to míhá...
Možná, pokud to vyjde, mohla bych jet s tím svým staříkem na služební cestu... ááá, to by bylo. Ovšem musíme počkat, až se vrátí moje máti, aby to mohla slavnostně schválit... a pokud neschválí, tak je to blbý.

Dočetla jsem knihu Lolita, byla to fajn kniha, docela mě nadchla. Rozhodně doporučuji, ani to není moc dlouhé :)

Snažila jsem se se poslednídny opálit, tak snad je to vidět...
Jo a vlastně jsem tu ani nepsala, že jsem byla s tím svým staříkem Chrobáčikem u vody a že mě tedy viděl v plavkách (a dalších asi 100 lidí taky :D), ale bylo to moc faj a mám na to pěkné vzpomínky.
A co děláte Vy? Jak trávíte prázdniny? Komentáře jsou Vaše!!!

Moi, Toi... Nous?

1. července 2013 v 12:42
Tak... je mi naprosto jasné, že už se v tom ztrácíte, proto budu tak hrozně moc hodná a celé Vám to vysvětlím.
Takže:
On se ozval, byla jsem u něj,... Mezitím, co jsem byla u něj, však neustále telefonoval se svojí ex, která měla nějaký problém (já mylsím, že její jediný problém je psychický...)
Byli jsme u Jeho známých na grilování, pilo se, žralo, kalilo a já poprvé v životě kouřila doutník.

Pak jsem se od Jeho kamarádů dozvěděla, že On byl tři měsíce ženatý a pak se rozvedl. O tomhle jsem se s Ním nikdy nebavila a docela mě zarazilo, že mi to neřekl... Nevadí...

Taky bych Vám chtěla představit nového šamstra, který mi už skoro týden dost slušně plete hlavu. Nevím ale, jak ho pojmenovat, abych nevyzradila jeho skutečné jméno.
Budu mu říkat Chrobáčik.
Chrobáčík je skvělej chlap, konečně takovej, se kterým si myslím, že bych mohla zestárnout. Zatím si jen píšeme a byli jsme na kafi, ale... ona chceme něco víc... Jsme sebou poblouzněni, do dvou do rána si píšeme zamilovaný a lehce erotický emaily a skypujeme.... Jenže to má háček... Chrobáčik je ženáč.
A teď, babo, raď. Když se s ním zapletu (což jsem vlastně už udělala), budu sice chvilku jako na obláčku, ale pak si zase čtvrt roku minimálně budu léčit bolístky.
Nebo se s ním nezapletu (to by chtělo hodně vůle a odříkání) a stejně se budu trápit.


Teď jsem však ve fázi naprosté zamilovanosti... Tak buďte taky a mějte se fajn, Vaše Lady