Srpen 2013

Lady, trochu tak i tak

14. srpna 2013 v 21:09
Tak vážení, už bylo na čase se k tomu přiznat. Neměla jsem vždy jen pánské plemeno, kdepak, do kalhotek se mi dostaly i holky. Bavilo mě to s nima.

Nedávno se mě na jedné společenské akci, kde já jsem byla již docela v náladě, zeptal jeden chlap, jestli náhodou nejsem bisexuálka. A? Nechápala jsem, jak to mohl poznat! Říkal, že je mi to vidět na očích. Jo, jsem.
Na té akci jsem to i dokázala, protože jsem se s jednou holkou líbala a... i něco víc... popisovat to tu nebudu, ale bylo to moc příjemný a dělalo mi to sakra dobře. A taky mi tam pak nadávali do zasraných leseb a "moji" holku (těžko říct, zda je moje) tam začali dokonce mlátit. Chtěla jsem se prát, ale ona mě nakonec donutila odejít a neprat se. Kdyby to bylo na mně, nikdy bych neodešla a tohohle ***** bych zašlapala do země.
Ale když jsem ji viděla, jak mě prosí, ať ho nechám jít, tak jsem nad tím mávla rukou a slabošsky jsem odešla.

V Řecku a Maďarsku poslední dobou roste fašismus, hajluje se tam (klidně mi nevěřte, ale je to tak!) a dělají se razie v gayklubech. Před druhou světovou válkou se nadávalo Židům a teď se tohle děje Romům a gayům s lesbami.
Lidi jsou v davu a uráží každého, kdo je jen trochu jiný nebo ještě hůř, kdo jde proti nim.
Všimli jste si toho??? Čtete o tom v médiích? Víte vůbec, co se děje ve světě?!

Poprvé jsem si myslela, že by mě mohla holka přitahovat, někdy kolem 13ti let. Byla to moje nejlepší kamarádka, se kterou jsem seděla ve škole (ano, Ženo, Ty, nezlob se za to na mě, vím, že ti to vadilo, ale prostě jsi byla má "první láska" a mám Tě pořád ráda, ale chápu a respektuju, že Ty nejsi bi,...)

Můj kamarád, G-boy, říká, že bisexualita je zastávka do teploušova. Já si to nemyslím. Neumím si momentálně představit, že bych byla jen na holky, líbí se mi jen hodně málo holek. Pořád ještě u mě převažují chlapi, jak číselně, tak tím, jak mě přitahují. Prostě: z holky vlhnu, z chlapa teču. Asi tak.

V knize od Julie Cattové, Normální, Julie popisuje, jak měla mnoho mužů a pak je všechny nakopla, žila s holkou, prohlašovala, že je lesba a pak se zase vrátila k chlapům, ale s holkama si dál užívala, jen už nebyla taková feministka.
Julii mám obecně dost ráda a její kniha se mi moc líbila. Doporučuji. Psáno životem.


Budu ráda, pokud se v komentářích vyjádříte k bisexualitě. Napište svůj názor, budu ho respektovat.Lady Fuckinghamová