Být jiná než ostatní...

21. září 2013 v 12:31
... občas není úplně sranda.
Včera jsem byla na jedné akci, bylo to všechno fajn, byli tam lidé známí i neznámí a já jsem udělala dost velkou botu.
Začala jsem se tam bavit s jistou dívkou, říkejme jí Sandra.

Sandra se mě ptala hlavně na věci ohledně mé orientace, protože mě nedávno na podobné akci viděla líbat se s holkou, zároveň ale ví, že spím s (ne)jedním mužem, kterého zná. Sandra je ještě panna, tak se mě ptala hlavně na takové ty věci typu "bolelo tě to poprvé? kdo to byl? byl něžnej?" atd. Pak se začala ptát na to, jaký to bylo poprvé s holkou. Nebylo snadné to přesně popsat. Která holka byla moje první? Ta, které jsem dala pusu na pusu? Ta, které jsem sáhla na zadek a cítila při tom, jak vlhnu? Ta, kterou jsem si pustila do kalhotek? Ta, které jsem já sáhla do kalhotek?

A skončilo to pochopitelně tak, že jsem se se Sandrou vyspala. Začalo to nevinně, pusa na přivítání, pusa na pusu pochopitelně. Pak obejmutí. Pak řekla, že má nové kalhotky. Chtěla jsem je vidět. Ukázala mi je. ...

Plno lidí s tím má problém, ale já jsem šťatsná za to, jaká jsem, mám mnohem větší paletu výběru, víc zkušeností a víc pěkných zážitků (zatím pěkných).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 G-Boy G-Boy | 22. září 2013 v 8:24 | Reagovat

Začnu ti říkat šokotérka. Nemá cenu se opakovat, že jsem to tušil, ale tenhle článek mě rozsekal a šokoval! Nemyslím to ve zlém, spíš trochu závidím. Já jsem jen na kluky a při představě, že lížu holce k.. se mi dělá špatně. Ty jsi spala s (ne)jedním chlapem a teď s holkama. Jak říkáš na konci článku - máš větší výběr, víc zkušeností a víc hezkých zážitků.

PS. Mrzí mě to kino. Omlouvám se.

2 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 5. října 2013 v 10:50 | Reagovat

Tleskám! Když to obě v pohodě přejdete, nikdo nebude nic zbytečně cítit, tak to splnilo účel :)

3 pee37 pee37 | E-mail | 12. června 2014 v 13:14 | Reagovat

Tak jsi alespon Sandru Pěkně zaučila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama